"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi."

Jan Paweł II

Wręczenie promes Działaj Lokalnie


czerwiec 2018


12. grupom i organizacjom z powiatu dębickiego przyznano pieniądze na realizację pomysłów. Program Działaj Lokalnie po raz ósmy ogłoszony przez Dębicki Klub Biznesu to impuls do dynamizacji działań w lokalnych społecznościach. W ramach projektów można było pozyskać do 6000 zł. Grupa nieformalna rodziców „Razem”z Nagoszyna oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Razem Zdziałamy Więcej odebrali promesę w ramach programu Działaj Lokalnie 2018 w hotelu “Camelot” w Dębicy na kwotę 5420 zł.

Nie ukrywają zadowolenia i dyrektor szkoły, Renata Gurak, bo większość działań realizowanych będzie na terenie przedszkola, i prezes Stowarzyszenia RZW, Krystyna Kania, która podkreśla, że to kolejny pomysł realizowany we współpracy z tą szkołą i niewątpliwie przyniesie korzyści dla wszystkich uczestników.

Działania realizowane będą w ramach Programu „Działaj Lokalnie edycja 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu - i Lokalnych Partnerów: Jednostki Samorządu Terytorialnego: gmina Dębica, Pilzno, Żyraków oraz firmy: TIKKURILA POLSKA S.A. FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A, FIRMA OLIMP LABS